SIKÇA SORULAN SORULAR ? / FAQs

Villayaal, zengin ürün portföyü ve size özel ürünler ile zamanın kıymetini bilen, müşteri odaklı, yenilikçi sistemler ile hayatınızı kolaylaştırmak üzere Göcek’te tüm deniz ve doğa dostlarının gıda ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine hizmet veren online alışveriş sitesidir.

www.villayaal.com ister mobil aplikasyon ister web sayfamızdan üye olmadan siparişlerinizi sepetinize ekleyebilir, ödemenizi yapabilir, teslim gününü ve teslimat adresini bildirerek alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Villayaal.com şuan için sadece Göcek’te hizmet vermektedir.

Uygulamada bir sorun yaşamanız durumunda 0532 240 21 22 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Siparişinizde hatalı ya da eksik ürün bulunması durumunda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Aynı gün içerisinde hatalı ya da eksik sipariş tarafımızca telafi edilecektir.

Siparişinizin ödemesini web sayfamızda ya da mobil uygulamamızda alışverişiniz ardından ödeme ekranlarından yapabilirsiniz. Kredi kartı, Eft ve Havale alternatiflerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır ve aynı ödeme araçları geçerlidir. Size özel bölümünde talep ettiğiniz ürünlerin ödemesi teslimat anında kredi kartı ya da nakit olarak sizden ayrıca tahsil edilecektir.

Villayaal.com üzerinden sipariş veremediğiniz durumda 0532 240 21 22 müşteri hattımız ve What’s app hattımız üzerinden bizlere siparişlerinizi ulaştırmanız halinde sipariş oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

Sitemizde alışverişinizi yaparken sayfamızda göremediğiniz sizin için temin etmemizi istediğiniz ürünleri, marka, miktar, adet bilgisi ile ödeme sekmesi öncesinde açılan bölümde bildirebilirsiniz. Bu ürünleri siparişiniz ile birlikte size temin etmek arzusundayız. Bu bölümde verilen ek siparişler teslimat anında kredi kartı veya nakit olarak sizden ayrıca tahsil edilecektir.

25.02.2011 tarihli 27857 mükerrer sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6111 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Sosyal Sigortalar Ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu Ve Diğer Bazı Kanun Ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Hakkında Kanun 175. maddesi ile; 3/1/2002 tarihli ve 4733 sayılı Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun 8 inci maddesinin beşinci fıkrasının (k) bendinde yapılan değişiklik nedeniyle ve 07.01.2011 tarihli ve 27808 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “ Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 11. Maddesinin 1. Fıkrasına istinaden internetten alkol satışı yapılamamaktadır.

Sorularınız için 0532 240 21 22 müşteri hattımıza ulaşabilirsiniz.

+90 532 240 21 22 numaradan ulaşabilirsiniz