532 240 2122 | info@villayaal.com | Göcek Mah. Uzman Kaptan Sok. No 7 İç Kapı No 1 Fethiye , Muğla
EnglishDeutschРусскийالعربيةTürkçe
EnglishDeutschРусскийالعربيةTürkçe

Hakkımızda

Hakkımızda

    Villayaal  , 2022 yılında Fethiye / Göcek’te 2021 Yılında kurulmuş olan Tekneyeal’ın kardeş markası olarak bölgedeki evlere de hizmet vermek adına faaliyet göstermeye başlamıştır.

      Zengin ürün portföyü ve size özel ürünler ile zamanın kıymetini bilen, müşteri odaklı, yenilikçi sistemler ile hayatınızı kolaylaştırmak üzere Göcek’te tüm deniz ve doğa dostlarının gıda ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine hizmet vermektedir.

     Villayaal ,  müşterilerine fark yaratmak adına kurmuş olduğu teknolojik alt yapısı, sahip olduğu tecrübeli insan kaynağı ve yönetimi ile Online alışveriş ( Web ve Aplikasyon seçenekleri ) , kaliteli ürünler ve dilediğiniz an sipariş imkânı ile bölgede faaliyet göstermektedir.

     Sebze, meyve, et, balık, kuru gıda yanında size özel ürünleri de ihtiyaç halinde temin etmek üzere kurulmuş olan sistem müşterilerine her kanalda hizmet sunmaktadır.

    Villayal ,   Göcek sevdalısı olan kurucu ortakları 20‘şer sene üzerindeki kurumsal hayat tecrübelerini Göcek’te 25 senelik tecrübesini yat turizmine adamış olan kurucu ortakları ile birleştirerek toplamda 65 yıllık tecrübe ile bu eşsiz hizmeti Göcek Turizmine kazandırmışlardır.

Kurucu Ortaklarımız

Ender KOBAL

Kurucu Üye

1977 doğumlu Ender Kobal, G2M Dağıtım Pazarlama ve Tic. A.Ş ve Düzey Pazarlama A.Ş’ de olmak üzere toplamda 20 senenin üstünde Ev Dışı Tüketim sektöründe (Otel & Restoran & Cafe zincirleri ) ve Toptan ve Parkende sektöründe olmak üzere çeşitli görev ve yönetim kademelerinde bulunmuştur.

Temel SERT

Kurucu Üye

1983 doğumlu Temel Sert, Göcek de Yat turizmi üzerine 25 senedir hizmet vermektedir. Yat turizmi ve Taşımacılık üzerine halen kendisine ait motoryat filosu ile turizme hizmet etmeye devam etmektedir.

Barış ENGİN

Kurucu Üye

1976 doğumlu Barış Engin, Çelebi Havacılık Holding, Mustafa Nevzat İlaç Sanayi A.Ş ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’ de Satış , Pazarlama , Network ve Grup Şirketi yönetimi olmak üzere 20 sene süresince çeşitli görev ve yönetim kademelerinde bulunmuştur.

Alışveriş sepeti

kapat

Giriş yap

kapat

Yukarı Kaydır

Summer 25% discount on all last year's products home decor

Size mükemmel bir alışveriş detayı sunmak için cookie (çerez) kullanıyoruz.